Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs €200

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs €200

Mūs atradīsi pašā Rīgas sirdī, Latvijā. Augusts Studio ir daudz vairāk nekā vienkārši veikals—tas ir galamērķis tiem, kuri novērtē stilu un vēlas ieviest mūsdienīgu eleganci savās dzīves telpās. Mēs palīdzēsim Tev piepildīt Tavu māju ar krāsu un dzīvesprieku. Tavam galda klājumam pienākas šarms un individualitāte.

Mūsu filozofija

Augusts Studio uzskata, ka katram mājoklim jāatspoguļo tā īpašnieka personība un gaume. Tāpēc mēs piedāvājam rūpīgi atlasītu, krāsainu un dzīvīgu trauku klāstu, daudzveidīgu un kvalitatīvu galda tekstilu, unikālas grāmatas un ar rokām darinātus mājas aksesuārus no slaveniem Eiropas zīmoliem. Mums ir svarīgi piedāvāt priekšmetus, kuri atspoguļo vērtības, tradīcijas un meistarību, priekšmetus ar dvēseli. Katra kolekcijas vienība nav vienkārši priekšmets, bet gan iedvesmas avots Tavam dzīvesveidam.

Mūsu Studija

Nāc uz mūsu veikalu un piedzīvo ko jaunu. Šeit atradīsi īpaši atlasītus un izmeklētus traukus kā arī būs iespēja saņemt personīgus ieteikumus no mūsu zinošajiem konsultatiem. Augusts Studio telpas ir pilnas ar laika pārbaudītiem dārgumiem un mūsdienu eleganci.

Rīga, Latvija

Smilšu iela 14, LV-1050
No Otrd. - Piektd. 12:00 – 19:00
Sestd. 12:00 - 16:00
Pirmd. - Svētd. Brīvs

Par Mani

Elena Uldrika

STUDIJAS DIBINĀTĀJA

Elenu iedvesmo un padara laimīgu tradīcijas, dzīves svinēšana, mājas viesības, skaisti trauki un aksesuāri, svētku galda klāšana. Idejas galda klājumiem Elena smeļās no ceļojumiem, dabas, pasaules kultūrām, mākslas, kino, iedvesmu grāmatām.


Elena dalās ar savu “mākslu dzīvot skaisti” filozofiju, galda klāšanas idejām un trauku izlasēm, lai jūs iedvesmotu. Augusts Studio ir Elenas lolojums, kur ielikta sirds un dvēsele. Rūpīgi atlasīts katrs priekšmets un detaļa, katram zīmolam ir liela nozīme, veidojot harmonisku un elegantu trauku un aksesuāru kolekciju.

Meistarklase “Galda klāšanas māksla un etiķete” ir īpaši pieprasīta un populāra. Elena ar savu pieredzi un zināšanām ir iedvesmojusi daudzus, kā arī ir mainījusi priekšstatu par galda klāšanas estētiku.

Elena ir profesionāle savā jomā. Mācību kurss “European art of dining” vienā no senākajām un slavenākajām etiķetes un protokola skolām Šveicē, Institut Villa Pierrefeu, deva Elenai unikālas zināšanas un pārliecību par galda etiķetes un galda klāšanas likumiem. Bet pieredze darbā ar daudziem trauku un galda piederumu ražotājiem deva sapratni ko nozīmē kvalitāte, meistarība un tradīcijas.